نقد، بررسی و تحلیل انیمه، انیمیشن، مانگا و کمیک

وبلاگ اختصاصی مدیر سایت naghadin.ir

نقد، بررسی و تحلیل انیمه، انیمیشن، مانگا و کمیک

وبلاگ اختصاصی مدیر سایت naghadin.ir

نقد، بررسی و تحلیل انیمه، انیمیشن، مانگا و کمیک

"خداوندا مبتلا به قومی شده ایم که فکر می کنند خدا جز آن ها کس دیگری را هدایت نکرده است"

در این وبلاگ نقدها، مقالات و اطلاعات مربوط به دنیای انیمه، انیمیشن، مانگا و کمیک قرار داده می شود. هدف ما آگاهی بخشی به مخاطبان این گونه آثار و همچنین تجزیه، تحلیل و بررسی فنی و تخصصی موضوعات مطرح شده است. امیدواریم دوستان از مطالب ارائه شده در این وبلاگ کمال استفاده را ببرند و با دیدی باز و آگاهی کامل به دیدن این آثار بنشینند.

با تشکر مدیریت وبلاگ
A.M Bahamir

آخرین نظرات
پیوندها

۲ مطلب در مرداد ۱۳۹۶ ثبت شده است

۲۲
مرداد

من ناامیدم ؟

- چه دنیای وحشتناکی

- واقعا چه دنیای وحشتناکی

- من واقعا نا امیدم

این دنیا سراسر از اتفاقات و واقعیت های ناامید کننده ای است که با هیچ منطق و عقلی هم خوانی ندارد. دنیایی پر از اتفاقات غلط و اشتباه که همگی در کنار یکدیگر دنیایی سراسر از پوچی را خلق می کند. دنیایی که تمام هدفش ایجاد ناامیدی یاس و بدبینی در ماست ، هیچ امیدی وجود ندارد ، خوشبینی و خوشبختی معنایی ندارد. این دنیا سراسر از شک ، بدبینی، بدبختی، یاس و ناامیدیست به همین خاطر من ناامیدم از این دنیای وحشتناک ناامیدم از اطرافیانم ناامیدم از اتفاقات زندگی ناامیدم از سرنوشتم ناامیدم از زندگی کردن ناامیدم از خانواده ام ناامیدم اصلا از خودم هم ناامیدم. " چون من یک انسان ناامیدم "

  • A.M Bahamir
۰۱
مرداد

توهم یک رویا

همگی انسان ها در طول عمر خود به دنبال رویا هستند و بخشی از زندگی خود را به تحقق رویاهای خود اختصاص می دهند. ما همواره برای تحقق یافتن رویاها و آرزوهای خود تمام تلاش های خود را انجام می دهیم. می توان گفت که بخش اعظمی از زندگی ما بر پایه همین رویاها شکل گرفته است و رسیدن به آن ها مقصود زندگی بیشتر ما انسانهاست. اما رسیدن یا نرسیدن به این رویا ها خود پرسشی اساسی در زندگی ما انسان ها ایجاد می کند؟

  • A.M Bahamir