نقد، بررسی و تحلیل انیمه، انیمیشن، مانگا و کمیک

وبلاگ مدیر مجموعه نقادین
نقد، بررسی و تحلیل انیمه، انیمیشن، مانگا و کمیک

"خداوندا مبتلا به قومی شده ایم که فکر می کنند خدا جز آن ها کس دیگری را هدایت نکرده است"

در این وبلاگ نقدها، مقالات و اطلاعات مربوط به دنیای انیمه، انیمیشن، مانگا و کمیک قرار داده می شود. هدف ما آگاهی بخشی به مخاطبان این گونه آثار و همچنین تجزیه، تحلیل و بررسی فنی و تخصصی موضوعات مطرح شده است. امیدواریم دوستان از مطالب ارائه شده در این وبلاگ کمال استفاده را ببرند و با دیدی باز و آگاهی کامل به دیدن این آثار بنشینند.

با تشکر مدیریت وبلاگ
A.M Bahamir

پیوندها

۲ مطلب در تیر ۱۳۹۶ ثبت شده است

۲۰
تیر

در جستجوی قهرمان

قبل از شروع نقدم می خواهم به یکی از نقدهای قدیمی خود شما را ارجاع دهم، نقد انیمه One Punch Man که به موضوع بسیار مهمی در دنیای امروز آثار نمایشی از قبیل سینما و تلویزیون می پردازد جلب کنم، آن هم پرداختن به واژه ای به نام قهرمان است. وقتی می گوییم قهرمان منظور ما یک انسان عالی و بدون نقص می باشد که دارای قدرت هایی فرا انسانی است که می تواند به همگی انسان ها کمک کند و دنیا را غالبا از چنگال ضد قهرمان ها نجات دهد.

  • A.M Bahamir
۰۱
تیر

دنیای ماشین های هوشمند

از روزی که ارشمیدوس اولین بار ایده ماشین ها را مطرح کرد بیش از سه قرن می گذرد. ایده ای که اولین بار با ترکیب اهرم، قرقره و پیچ، ترکیب اولین ماشین ساخته شده توسط بشر را به وجود آورد. از زمان ارشمیدوس تا به امروز دنیای ماشین ها بسیار پیشرفت کرده است، تا جایی که امروزه زندگی کردن بدون ماشین ها تقریبا غیر ممکن است. دنیای اطراف ما پر شده از ماشین هایی که برای کمک به ما ساخته شده اند، از ساعت مچی که در دست ماست تا انواع موتور ها ، پمپ ها ، توربین ها و ربات ها.  بله ربات ها نیز ماشین هایی هستند که به وسیله ما انسان ها ساخته شدند تا بتوانند جایگزینی برای ما انسان ها باشند، کارهای ما را انجام دهند و همچنین فراتر از توانایی ما رفته و کارهایی را که انسان ها قادر به انجام آن نیستند را نیز انجام دهند. دنیای امروز دنیای انسان ها و ربات ها و دنیای فردا دنیای مطلق ربات هاست. ما با همراه باشید با تحلیل دنیای ربات ها در قالب انیمه Atom The Beginning .

  • A.M Bahamir