نقد، بررسی و تحلیل انیمه، انیمیشن، مانگا و کمیک

وبلاگ مدیر مجموعه نقادین
نقد، بررسی و تحلیل انیمه، انیمیشن، مانگا و کمیک

"خداوندا مبتلا به قومی شده ایم که فکر می کنند خدا جز آن ها کس دیگری را هدایت نکرده است"

در این وبلاگ نقدها، مقالات و اطلاعات مربوط به دنیای انیمه، انیمیشن، مانگا و کمیک قرار داده می شود. هدف ما آگاهی بخشی به مخاطبان این گونه آثار و همچنین تجزیه، تحلیل و بررسی فنی و تخصصی موضوعات مطرح شده است. امیدواریم دوستان از مطالب ارائه شده در این وبلاگ کمال استفاده را ببرند و با دیدی باز و آگاهی کامل به دیدن این آثار بنشینند.

با تشکر مدیریت وبلاگ
A.M Bahamir

پیوندها

۴ مطلب در شهریور ۱۳۹۵ ثبت شده است

۲۹
شهریور
۲۵
شهریور
  • A.M Bahamir
۱۹
شهریور
  • A.M Bahamir
۱۵
شهریور

پیش به سوی پیروزی

ورزش ! همه ما درباره فواید ورزش می دانیم و اثرات مثبتی که بر روی جسم و روان ما می گذارد و باعث شادابی و تندرستی ما می شود. اما تاثیرات ورزش فراتر از تمام مواردی است که ما درباره آن ها می دانیم ورزش در واقع همچون یک میدان جنگ می ماند و شما در این میدان نبرد باید تمام قدرت خود را به کار ببرید تا پیروز شوید و این پیروزی ها بدست نمی آید مگر با تلاش و کوشش.

فوتبال ورزشی که بزرگان آن را از زمین های خاکی آغاز کردند، این جمله برای همه ما کاملا آشناست جمله ای که هزاران بار از زبان اسطوره های فوتبال جهان شنیده ایم از مارادونا تا پله، بابی چارلتون، پیتر اشمایکل، اوزه بیو، کرایف ، یاشین، بکن بائر و بقیه بزرگان دنیای فوتبال که همگی این ها حاکی از آن است که فوتبال ورزشی است با سختی فراوان که تلاش و کوشش در آن حرف اول را می زند .

  • A.M Bahamir